Kliki piltidel, et neid suuremalt näha!

Kootud tegelasi endid hakka vaatlema allpool. Kõigepealt loe:

Eellugu

Esimene Trillu sündis siis, kui ma olin umbes 10aastane. Meisterdasin selle oma emale kingituseks. Trillu oli rohelist värvi, valgete juustega. Kuid temal polnud jalgade ja käte otsas auke ning tema nimigi polnud veel Trillu. Ema öölambi küljes rippus ta igatahes kaua. Järgmise tegin oma vanemale pojale veidi enne tema sündi.

Aga päris Trillud, milliseid teie täna näete, sündisid koos minu tütrega 2005. aasta kevadel. Meisterdamine käis umbes nii nagu Klaabu puhul: alguses oli muna... Mina meisterdasin valmis, nime aga mõtles minu mees.

Neil kõigil on totsakas keha, suur nina ning aukudega käed ja jalad keha küljes. Neid kõiki saab riputada. Riputusaas on juustega ühtemoodi ja selle leidmine võib aega võtta. Aga minu meelest on tobe, kui ühel vahval tegelasel on sõna otseses mõttes pael peas.

Mis kõige olulisem: rippuvatele Trilludele saab kätte panna pliiatsi, raharulli, hambaharja või mida iganes te sellise sõbraliku tegelasega soovite kellelegi kinkida! Ja tegelikult saab jalgadesse ka panna  :)

TRILLUDE PIKKUSE PUHUL EI ARVESTA MA EI JUUKSEID EGA JALGU!

Neid on kolme mõõtu:

VÄIKSED TRILLUD

Need on kõige pisemad, keha kõrgus umbes 3,5-4,5cm

KESKMISED TRILLUD

Keha pikkus 6-8cm 

SUURED TRILLUD

Need on kõige suuremad, keha pikkus 9-11cm