Kliki piltidel, et neid suuremalt näha!

 

 

JÄNESED

Jäneseid on kohe mitu erinevat põhimõtet.

KAISUJÄNESTE LUGU:

See põhimõte on tegelikult näpatud ühe venekeelse raamatu pildilt. Sobivad pärlite puudumise tõttu ka päris pisidele, väga nunnud kaisuloomad. Erivärviliste särkidega armsad nn.kaisujänkud. Käed ja keha ühes tükis. Silmad tikitud. Jänku pikkus umbes 21 cm.   

 KORVIGA JÄNESTE LUGU

See on omalooming. Jänesel on ümmargune põhi. Tal on punase slehviga käes korv, mida saab ka ära võtta. Samamoodi on lahtised porgandid. Saab arendada mängu!  

Lillal jänesel helisevad kuljused kõrvade küljes. Jänkude kõrgus on umbes 8-10 cm

 

PIKAKOIVALINE JÄNES

Oma pika ja kõhna keha tõttu sobib ideaalselt kaisuloomaks - piisavalt pikk, et kaisus püsida ja piisavalt kõhna, et und mitte segada!

Pikkus 31cm 

SUURE PORGANDIGA SUUR JÄNES

Need on õmmeldud jänkud. Porgand on kootud ja talle kätte kinnitatud käppade küljes olevate nööpidega.

 

JÄNES RUUDUS,

Väike kootud jänes porgandiga, Pikkus umbes 10-12cm

Pildireas viimane.

 

PUNNSILM

Õmmeldud omanäoline jänes on eriti teravate hammaste ja eriti punnis silmadega.

JÄNESEMAMMA BEEBIGA

Mängimiskomplekt "Roosa jänesemamma beebiga".
Kevadine ennelõuna. Jänesemamma on oma pisikese beebi riietanud kõige nunnumasse porgandikarva riietusse, pakkinud ta satsidega kaunistatud korvi ja viinud õue murule. Piknikul keha kinnitamiseks on mammal kaasas lutipudel piimaga ja endale üks mahlane porgand. Ka maasikaid võib murust leida ja isegi esimesed värsked köögiviljad hakkavad peenral valmis saama :)
 Beebi korvis on lina ja padi, beebile lutipudel, mammale porgand, mamma põll käib seljast ära. Mammale-beebile piknikumuru ja köögiviljapeenar.
Mammade pikkus 11-14cm, beebi pikkus 5cm,  lutipudel 3,6cm, porgandi kogupikkus juurikast leheotsteni 8cm, rohelise murulapi läbmõõt 13cm.
Erinevad roosad toonid. 

 

LEHMAD

Lehmad nagu päris! Igal vissil on ilusti udar meisterdatud ja võilill suus! Amuuu!

 

SEAD

SIGADE EELLUGU

Sigade puhul on tegu täieliku jalgratta leiutamisega. Nimelt leiutasin ma nad ise! Ja siis avastasin, et sel viisil teevad notsusid paljud :) 

Slehviga sigadel silmad pärlitest