Salaagent

Ta on pisike, seega jääb kergelt märkamatuks ja mahub igast praost läbi. See teeb salaagendi ameti neile pisikestele tegelastele eriti sobivaks. Mõmmid naudivad oma ametit väga, veedavad meelsasti päevi taskus või kotis vaikselt sinu tegemisi kuulates ja infot kogudes. Samas, nagu igas tähtsas tegelases, on ka neil väike edevus südames ja nad on päris õnnelikud, kui saavad sinu või su lähedase/sõbra mantlihõlma täiustades peale kuulamise ka vaadeldes sinu päevatoimetustest osa! ;)

Karukese pikkus on keskmiselt 6-7cm

Sõber Karu

Tere, minu uus sõber!
Mina olen Karu Artur. Minu ainus ja suur eesmärk on Sulle rõõmu teha, päeva paremaks muuta, nädalat nautima õpetada!
Minus peitub Sinu jaoks soe süda, magus hetk ja head soovid. Tahan olla Su hea sõber ning vee...ta palju toredat aega koos Sinuga. Palun võta mind kaasa oma toredatesse päevadesse ning jaga minuga oma ilusaid hetki ja rõõmsaid momente!
Kui oled minusse sel viisil laadinud palju head ja veel paremat, siis usalda mulle üks magus suutäis, üks parim soov ja aita mul leida uus parim sõber, kellele ma saaks samuti rõõmu teha. Annan talle edasi kõik Sinu head emotsioonid ja tunded!
Kuna alguses on mul uuele sõbrale enda kuuldavaks tegemisega natuke raskusi, siis palun säilita või kirjuta ümber seesama kiri mu järgmise parima sõbra jaoks :)
Sinu Karu Artur